Наявність : Наявність
Кондитерська насадка 509 має отвори у формі дрібних пелюсток. Виготовлена з якісної нержавіючої сталі, яка не виділяє токсичних речовин, не взаємодіє з десертом та не впливає на смакові якості виробу. Висота насадки 4,7 см, а діаметр отвору – 1,8 см.
За допомогою цієї насадки ви можете робити квіти з завитками з масляного, білкового, іншого щільного крему. З такою насадкою бутон квітки відсаджується одним рухом, тож декорувати десерти можна за лічені хвилини.
Догляд за інструментом дуже простий: після кожного використання слід лише промити його в теплій мильній воді та просушити.
В нашому магазині можна обрати різноманітні кондитерські насадки для декорування ваших виробів Подивитися їх асортимент ви можете на нашому сайті.
Купити насадку на кондитерський мішок 509 завжди можна в магазинах «Карамелія» в Києві, або на нашому сайті, скориставшись кошиком, чи оформити замовлення за телефонами: (044) 361-54-57, (050) 387-86-33, (073) 049-27-13, (067) 371-89-25.
Наші спеціалісти завжди раді вам допомогти!
| Виробник | Ateco |
| Країна виробника | США |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Висота | 4,7 см |
| Розмір робочого отвору | 1,8 см |
| Діаметр основи | 3 см |
Наразі коментарі відсутні.
Переглянуті товари