Артикул08606

Замороженное фруктовое пюре

Пюре кокос с/м "Я-Гурман" 500 г

Наличие: В наличии

203.00 грн

Цена указана за шт

Опис Пюре кокос с/м "Я-Гурман" 500 г

Натуральний смак фруктів для ваших ідеальних десертів!⭐

Натуральне заморожене пюре з кокосу "Я-Гурман" – це 100% натуральний продукт, виготовлений зі свіжої м'якоті та кокосового соку. Завдяки технології шокової заморозки, пюре повністю зберігає багатий тропічний смак, аромат та корисні властивості свіжого кокоса без додавання цукру, барвників та консервантів.

Призначення: і
деальна основа для приготування мусових тортів, десертів, кремів, цукерок, морозива, сорбетів, а також екзотичних коктейлів та смузі.

Склад: сік та м'якоть кокосу  (100%).
Термін придатності та умови зберігання з дати виробництва не більше ніж:
​12 місяців при температурі не вище мінус 15°С;
​24 місяці при температурі не вище мінус 18°С.

Купити заморожене пюре та іншу сировину можна в роздрібних магазинах «Карамелія», на нашому сайті, скориставшись кошиком, або залишити замовлення менеджеру за телефонами:  (050) 387-86-33, (073) 049-27-13 (Viber,Telegram), (067) 371-89-25. Наші співробітники з радістю дадуть відповіді на ваші запитання та допоможуть підібрати потрібний товар.

Страна производитель Украина

Пока нет отзывов.

Написать отзыв

Пюре кокос с/м "Я-Гурман" 500 г

Пюре кокос с/м "Я-Гурман" 500 г

С этим товаром покупают

Переглянуті товари